Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Home (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-7200U 2500MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,1GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB M.2 SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 620 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (4G vásárolható itt) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0), 1db (USB-C) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Fedlapon kisebb karcok, halvány karcok, kifényesedés. (6., 8. kép) | |
| Burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Burkolat kis részen enyhén kifényesedett, burkolaton matrica halvány nyoma. (4., 5., 10. kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 11 Home-ra frissítve |
Vélemények
Dell Latitude 5480 használt laptop i5-7200U 8GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
A Dell Latitude 5480 felújított laptop egy megbízható és hatékony eszköz, amely kiváló teljesítményt nyújt mind a munka, mind a szórakozás terén. Ez a laptop felújított állapotban kerül értékesítésre, és rendelkezik 2 éves garanciával, amely biztosítja a zavartalan felhasználást és a problémamentes használatot.
A Dell Latitude 5480 laptop erőteljes Intel i5 processzorral van felszerelve, amely megbízható és gyors teljesítményt nyújt a mindennapi feladatokhoz. Az 8 GB RAM lehetővé teszi a többfeladatos munkavégzést, és biztosítja a zökkenőmentes alkalmazások futtatását. Az 256 GB SSD tárhely bőséges helyet biztosít a fájlok, dokumentumok és multimédiás tartalmak tárolásához.
Ez a laptop 14 hüvelykes FHD kijelzővel rendelkezik, amely éles és részletgazdag képet kínál. Az FHD felbontásnak köszönhetően élvezheti a filmeket, videókat és fényképeket élethű színekkel és tiszta részletekkel.
A Dell Latitude 5480 laptop számos csatlakozási lehetőséggel rendelkezik, beleértve a HDMI, USB, Ethernet és audio portokat, amelyek lehetővé teszik a külső készülékek csatlakoztatását és a perifériák használatát. Emellett rendelkezik beépített WiFi-vel és Bluetooth kapcsolattal, így könnyedén csatlakozhat az internethez és más vezeték nélküli eszközökhöz.