Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-7300U 2600MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,5GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 240GB M.2 SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 620 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (4G vásárolható) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0), 1db (USB-C) |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar minőségi billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | Új akkumulátor |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| Fedlapon matrica halvány nyoma, kisebb karcok, széleken kopás. | |
| Burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A- kategória: használt állapot |
| Touchpad és a billentyűzet egyes gombjai enyhén kifényesedtek. (8-as, 9-es kép) | |
| Néhány billentyűzet körül a burkolaton, a felső gumiréteg lekopott. (5-ös, 10-es, 11-es kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A+ kategória: Hibátlan, újszerű állapot |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
Dell Latitude 7480 használt laptop garanciával i5-8GB-240SSD-FHD
Vásároljon Dell Latitude 7480 használt laptopot garanciával a hasznaltlaptop.eu-tól! Ez a kiváló minőségű használt laptop i5 processzorral, 8GB memóriával, 240GB SSD tárhellyel és Full HD kijelzővel rendelkezik. A hasznaltlaptop.eu 2 év garanciát nyújt, hogy biztosan elégedett legyen a vásárlással. Fedezze fel a használt laptopok előnyeit, és szerezzen be egy megbízható Dell Latitude 7480-at még ma! A hasznaltlaptop.eu a legjobb forrás a minőségi használt laptopok beszerzéséhez, amelyeket megbízható garanciával kínálunk. Ne habozzon, válassza a hasznaltlaptop.eu-t és szerezzen be egy kiváló Dell Latitude 7480-as használt laptopot most!