Leírás és Paraméterek
Egy adott típusú használt laptopból több darab is lehet készleten, ezért a képekhez képest apróbb eltérések lehetnek.
i5-ös PROCESSZORRAL szerelt üzleti laptop szálcsiszolt alumínium fedlappal.
A Dell Latitude E5430 notebook kiválóan alkalmas általános használatra, a YouTube-videók lejátszására, filmnézésre, internetezésre és e-mail fiók kezelésre, valamint az Office termékcsalád szövegszerkesztő és táblázatkezelő (pl. World, Excel, stb.) programjainak alkalmazására. Ezek mellett a laptop teljesítménye internetes vagy más játékok futtatására is kielégítő.
A HDMi csatlakozó segítségével a TV-re is ráköthető, így használhatjuk azt a kijelző helyettesítésére pl. filmnézéshez, táblázatkezeléshez vagy bemutatókhoz, szerkesztéshez, játékokhoz, stb.
| Legutóbbi ismert új ára i5-ös processzorral és leírás: | https://www.arukereso.hu/notebook-c3100/dell/latitude-e5430-153284-p160947816/#termek-leiras |
| Garancia: | 1 év ( Garancia kiterjesztés 2évre + 9.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül! |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open office (Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, Adobe PDF olvasó, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | VLC media player, TeamViewer, WinRar, Zoom |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-3340M 4x 2700MHZ (Max Turbo 3,4GHz) (L2 cache 3MB) |
| Memória: | 4GB DDR3 memória / ram |
| Merevlemez/SSD: | 120GB SSD |
| Optikai meghajtó: | DVD +/- RW multi író / olvasó |
| Kijelző: | 14,1" (35,81cm átmérő) LED háttérvilágítású HD+ (1600 x 900) felbontás, képarány 16:9, |
| matt, tükröződésmentes | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 4000 (össz memória: ~1,7GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G/4G mobilinternet modem: | van (3G) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (2.0), 2db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA) / HDMi |
| Expressz kártya foglalat: | 1db |
| PCMCIA kártya foglalat: | nincs |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | van |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet - mikrofon bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van (HD, beípített mikrofonnal) |
| Billentyűzet: | Amerikai billentyűzet, ajándék minőségi magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 30 perc aktív használat mellett |
| Esztétikai állapot: | használt állapotú (B kategória) |
| Működése tökéletes. | |
| A fedlapon kis kopások és karcok. | |
| A burkolaton és a zsanértakarón kisebb törések. (lásd képek) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows Licence) matrica: | Windows 7 Professional (Windows 10 Professionalra frissítve) |
| Letölthető használati és beállítási útmutató | Letölthető kezelési kézikönyv |
Vélemények
info
Minden általunk forgalmazott használt laptopot, használt számítógépet és használt monitort egyedülálló módon a piacon, alaposan megtisztítunk kívül és belül is. A ventilátorból kifújuk a port a használt laptop billentyűzetébe került szennyeződéseket is eltávolítjuk. Majd speciális tisztítószerekkel tisztítjuk és fertőtlenítjük a használt laptopok, használt monitorok, használt számítógép külső burkolatát, belsejét a billentyűzet felületét és az LCD kijelzőt is.
Így teljesen tiszta, fertőtlenített és pormentes állapotban kerül Önhöz a termék, amivel igyekszünk minimalizálni az esetleges vírus fertőzés kockázatát.