8.990 Ft
(7.079 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
| Model | HA180PM180 |
| DP/N | 03XYY8 |
| Gyártó | Dell |
| Teljesítmény | 180W |
| Kimeneti feszültség | 19.5V |
| Kimeneti áramerősség | 9.23A |
| Csatlakozó - külső átmérő | 7.4mm |
| Csatlakozó - belső átmérő | 5.0mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!