Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-7200U 2500MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,1GHZ) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 240GB SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel(R) HD Graphics 620 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), DisplayPort, HDMi (Display port átalakítóval + 2990Ft) |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | van |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Fedlapon karcok. (3-as kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | használt, megkímélt, szép állapotú (A kategória) |
| Touchpad és a billentyűzet egyes gombjai kifényesedtek. (5-ös kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | használt, megkímélt, szép állapotú (A kategória) |
| Kijelzőn két apró, tollhegynyi karc, bekapcsolva halványan látszik, nem zavaró. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
Fujitsu Lifebook E547 használt laptop garanciával i5-8GB-240SSD-FHD
A Fujitsu Lifebook E547 notebook kiválóan alkalmas általános használatra, a YouTube-videók lejátszására, filmnézésre, internetezésre és e-mail fiók kezelésre, valamint az Office termékcsalád szövegszerkesztő és táblázatkezelő (pl. World, Excel, stb.) programjainak alkalmazására. Ezek mellett a laptop teljesítménye internetes vagy más, akár 3D-s játékok futtatására is kielégítő.
Szemeink a full HD felbontású filmek és videók megtekintését akadásmentes lejátszás mellett élvezhetik ezen a gépen.
A Fujitsu E547 laptopot ajánljuk azon kedves vásárlóink számára is, akiknek képszerkesztésre alkalmas, megbízható eszközre van szükségük.