Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-6300U 2400MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,0GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 128GB SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel(R) HD Graphics 520 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8260) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | van (4G) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0), 1db (2.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), DisplayPort, HDMi (DisplayPort átalakítóval + 2990Ft) |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | van |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai VILÁGÍTÓS, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | használt, szép, megkímélt állapotú (A kategória) |
| Fedlapon szálcsiszolt hatású védőfólia. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Billentyűzet egyes gombjai kifényesedtek. (5-ös kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Bekapcsolva a kijelző bal oldalán egy tollhegynyi szürke pötty. (10-es kép) | |
| Bekapcsolva a kijelző bal oldalán pár tollhegynyi szürke pötty, halványan látszanak. (9-es kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
Fujitsu Lifebook E746 használt laptop garanciával i5-8GB-128SSD-FHD-4G
A Fujitsu Lifebook E746 felújított laptop a használt laptopok piacán megbízható választásnak számít. Ez a laptop i5 processzorral és 8 GB RAM-mal rendelkezik, így kiváló teljesítményt nyújt a mindennapi feladatokhoz. Az 128 GB-os SSD tárhely gyors adatelérést és elegendő tárolási kapacitást biztosít a használt laptopon tárolt fájlokhoz és adatokhoz. A 14 hüvelykes FHD kijelző éles és részletgazdag képeket biztosít, így a használt laptopon végzett munka és szórakozás élvezetesebbé válik. A Fujitsu Lifebook E746 elegáns megjelenésével és tartós kialakításával hosszú távon is megbízható társ lesz a használt laptop keresők számára. A laptop további előnye, hogy 4G kapcsolattal is rendelkezik, így bárhol és bármikor kapcsolatban maradhat. A hasznaltlaptop.eu 1 éves garanciája pedig biztosítja a vásárlók nyugalmát és elégedettségét. Válassza a Fujitsu Lifebook E746 felújított laptopot, hogy a használt laptopok előnyeit kihasználva hatékony és megbízható eszközhöz jusson a mindennapi használat során.