Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i7-6600U 2600MHz (4MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,4GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB M.2 SSD + 2,5" SATA üres hely, ahová HDD-t vagy SSD-t be lehet építeni |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 520 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8260) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), DisplayPort, HDMi ( DisplayPort átalakítóval + 2990Ft ) |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| Fedlapon karcok, kisebb kopások. (3-as kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| A billentyűzet egyes gombjai enyhén kifényesedtek. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A- kategória: használt állapot |
| Kijelző bal oldalán egy halvány alig észrevehtő sötétebb folt, | |
| ami nkább fehér hárrérnél látható csak. (8-as, 10-es kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
HP Elitebook 840 G3 használt laptop garanciával i7-8GB-256SSD-FHD
Az HP Elitebook 840 G3 felújított laptop ideális választás a használt laptopot kereső üzleti és professzionális felhasználók számára. Ez a megbízható és hatékony laptop erőteljes i7 processzorral és 8 GB RAM-mal rendelkezik, amely garantálja a zökkenőmentes munkavégzést és a gyors teljesítményt. A 256 GB-os SSD tárhely elegendő helyet biztosít a használt laptopon tárolt fontos fájlok és adatok számára. A 14 hüvelykes FHD kijelző éles képeket nyújt, ami fokozza a használt laptop felhasználói élményét. Az elegáns kialakítás és a tartós anyagok a használt laptop hosszú távú megbízhatóságát szolgálják. Emellett a használt laptop számos csatlakozási lehetőséggel rendelkezik, és 2 év hasznaltlaptop.eu garancia jár hozzá, amely még nagyobb biztonságot nyújt a vásárlóknak. Válassza az HP Elitebook 840 G3 felújított laptopot, hogy élvezhesse a használt laptopok előnyeit a professzionális munkakörnyezetben.