Leírás és Paraméterek
A használt számítógépekről készült képek, általunk készített eredeti képek.
Azonban egy adott típusból több darab is van készleten, ezért a képekhez képes kisebb eltérések lehetnek.
Amennyiben arról a konkrét számítógépről szeretne képet kérni, amit elküldünk Önnek, írja meg emailben és válasz levélben küldjük a képeket.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Adobe PDF olvasó, VLC media player, TeamViewer, WinRar, Zoom, Skype |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i3-9100 3600MHz (6MB Cache, 8 GT/s, Max Turbo 4,2GHz) |
| CPU foglalat: | FCLGA 1151 |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM (max 64GB) |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | DVD +/- RW multi író-olvasó |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 630 |
| VGA foglalat: | PCI-Express |
| Hangkártya: | integrált |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van |
| Wi-Fi (Wireless): | nincs |
| Bluetooth: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 6db (3.0), 4db (2.0), 1db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | 2db DisplayPort, HDMi (DisplayPort átalakítóval + 2990Ft) |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Soros port (COM): | nincs |
| Méretek | |
| Szélesség: | 27 cm |
| Hosszúság: | 29,6 cm |
| Magasság: | 9,5 cm |
| Súly: | 4,5 kg |
| Részletes termék adatlap: | HP ProDesk 600 G5 SFF |
| Esztétikai állapot: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kisebb karcok, kopások a burkolaton. | |
| Tartozék: | jár hozzá (ha még sincs rá szükség, kérlek válaszd ki az ár alatti legördülő menüben a "Nem kérek tápkábelt" opciót. Köszönjük!) |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (digitális) (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
HP ProDesk 600 G5 használt számítógép i3-9100 16GB RAM 256SSD SFF WIN11
Fedezze fel az HP Prodesk 600 G5 használt számítógépet garanciával! Ez a megbízható használt számítógép i3 processzorral, 16GB RAM-mal és gyors 256GB SSD tárhellyel rendelkezik, hogy kiváló teljesítményt és hatékonyságot nyújtson minden feladathoz. Az ideális választás mind üzleti, mind személyes használatra.
Bízzon bennünk, a hasznaltlaptop.eu szakértőjében, és szerezzen be egy minőségi és megbízható használt számítógépet! Az HP Prodesk 600 G5 mellé 2 éves hasznaltlaptop.eu garanciát adunk, így Ön nyugodt szívvel élvezheti a számítógép előnyeit és hibátlan működését. A használt számítógépek költséghatékonyak, és kiváló lehetőséget jelentenek a modern munkahelyi vagy otthoni környezetben.
Ne habozzon tovább! Válassza az HP Prodesk 600 G5 használt számítógépet a hasznaltlaptop.eu-ról, és élvezze a kiemelkedő ár-érték arányt egy megbízható eszközön, amelyet garanciával is támogatunk. Fedezze fel az előnyeit, és tegyen egy lépést az intelligens számítógépvásárlás felé még ma!