229.990 Ft
(181.094 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
Munkaállomás vagy használt gamer laptop. Bármely felhasználásra! 3D tervezésre (pl. AutoCAD), videó vágásra, szerkesztésre, animációk készítésére vagy akár játékra! Mindenhol megállja a helyét!
Erős i7 -es PROCESSZORRAL SZERELT laptop, Nagy felbontású Full HD (1920x1080) kijelzővel.
Erős, saját memóriával rendelkező Nvidia videokártyával. Bármilyen felhasználásra ideális.
| Garancia: | 1 év ( Garancia kiterjesztés 2évre + 9.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open office (Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, Adobe PDF olvasó, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | VLC media player, TeamViewer, WinRar, Zoom |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i7-4810MQ 2800MHz (6M Cache, 5 GT/s, Max Turbo 3,8GHZ) |
| Memória: | 16GB DDR3 memória / ram (4db memória foglalat) |
| Merevlemez/SSD: | 240GB ÚJ SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 15,6" (1920 x 1080) Full HD LED háttérvilágítás (széles látószögű) matt, tükröződés mentes, 16:9 |
| Videokártya: | Nvidia Quadro K2100M (2GB GDDR5 / 128bit) |
| + Intel® Hd Graphics 4600 | |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Centrino Advanced-N 6235) |
| Bluetooth: | van |
| 3G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0) és 1db (2.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), Displayport, HDMi (Display port átalakítóval + 2490Ft) |
| Expressz kártya foglalat: | 1db |
| PCMCIA kártya foglalat: | nincs |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | nincs |
| Billentyűzet: | Amerikai billentyűzet, ajándék minőségi magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Esztétikai állapot: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Kisebb karcok festékkopások a burkolaton vagy annak szélén. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows Licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Professionalra frissítve) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
info
Minden általunk forgalmazott használt laptopot, használt számítógépet és használt monitort egyedülálló módon a piacon, alaposan megtisztítunk kívül és belül is. A ventilátorból kifújuk a port a használt laptop billentyűzetébe került szennyeződéseket is eltávolítjuk. Majd speciális tisztítószerekkel tisztítjuk és fertőtlenítjük a használt laptopok, használt monitorok, használt számítógép külső burkolatát, belsejét a billentyűzet felületét és az LCD kijelzőt is.
Így teljesen tiszta, fertőtlenített és pormentes állapotban kerül Önhöz a termék, amivel igyekszünk minimalizálni az esetleges vírus fertőzés kockázatát.