Leírás és Paraméterek
Kyocera Ecosys P2040DN Mono lézer Duplex hálózati használt nyomtató (Nyomtatókábel és tápkábel nem tartozék)
Termék adatlap: Kyocera Ecosys P2040DN Mono Duplex használt lézernyomtató
Összes nyomtatott lapok száma: 20.000 alatt
Eredeti toner állapota: 5-10%
Menü nyelve: Angol
Szállítási díj darabonként 1890Ft Bruttó
Nagyobb mennyiség esetén egyedi szállítási díjat adunk.
Utángyártott toner: 4.990Ft bruttó https://tonerbolt.eu/Kyocera-TK-1160-utangyartott-TONER
Programok letöltése a gyártó oldaláról: Itt
| Nyomtató típusa | Lézer nyomtató |
| Színes nyomtató | Nem |
| Szkenner / Fénymásoló | Nincs |
| Fax | Nincs |
| Kétoldalas nyomtatás | Automata |
| CD/DVD nyomtatás | Nincs |
| Wi-Fi Direct | Nem |
| Menü nyelve | Angol |
| CPU | Cortex-A9 800 MHz |
| Memória | 256 MB |
| Kijelző | 2 soros LCD |
| Felbontás (fekete-fehér) | 1200 x 1200 dpi |
| Maximális papírméret | A4 |
| Nyomtatási sebesség | 40 oldal/perc (fekete-fehér, A4 méretben) |
| Havi terhelhetőség | max. 20.000 oldal |
| Papírkapacitás | |
| Papírkazetta | 250 lap (80 g/m2) |
| Kézi adagoló | 100 lap (A4/Letter vagy kisebb) (80 g/m2) |
| Papírméret | |
| Papírkazetta | Min. A6R - Max. A4R (Legal) |
| Kézi adagoló | Min. A6R - Max. A4R (Legal) |
| Kétoldalas nyomtatás | |
| Papírméret | A5R - A4/Legal; Papírsúly:60 - 163 g/ m² |
| USB-memória nyomtatása | Standard |
| USB memória nyomtatási formátum | TIFF, JPEG, PDF, XPS, Open XPS |
| Csatlakozók | |
| USB | Van (2.0) |
| Párhuzamos port | Nincs |
| Soros port | Nincs |
| FireWire | Nincs |
| Ethernet | Van (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T) |
| Wi-Fi | Nincs |
| Méretek | |
| Szélesség | 375 mm |
| Magasság | 272 mm |
| Mélység | 395 mm |
| Tömeg | 14 kg |
| Áramfogyasztás (működésben) | 620 W |
| Áramfogyasztás (stand-by üzemmódban) | 8 W |
| Nyomtatási zajszint (működésben) | 52 dB |
| Nyomtatási zajszint (stand-by üzemmódban) | 29 dB |
| Burkolat esztétikai állapota | A kategória, használt, szép, megkímélt állapot |
| Burkolaton nomrál használtaból eredő kisebb karcok előfordulhatnak. | |
| Összes nyomtatott lapok száma | 20.000 alatt |
| Eredeti toner állapota | 10-20% |
| Utángyártott toner | 4.990Ft bruttó https://tonerbolt.eu/Kyocera-TK-1160-utangyartott-TONER |
| Tartozékok | |
| Tápkábel | nem tartozék, választható az ár alatti legördülő menüben |
| Nyomtatókábel | NEM TARTOZÉK! |
| Programok letöltése a gyártó oldaláról | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/support/downloads.name-L2V1L2VuL3ByaW50ZXJzL0VDT1NZU1AyMDQwRE4=.html |
Vélemények
Kyocera Ecosys P2040DN Mono Duplex használt lézernyomtató
A Kyocera Ecosys P2040DN Mono Duplex használt lézernyomtató tökéletes választás azok számára, akik gyors, megbízható és költséghatékony nyomtatási megoldást keresnek. Ez a használt nyomtató ideális irodai vagy otthoni környezetbe, ahol fontos a magas nyomtatási sebesség és a minőségi fekete-fehér dokumentumok előállítása.
A nyomtató automatikus duplex (kétoldalas) nyomtatással és akár 40 lap/perc sebességgel dolgozik, így időt és papírt takaríthatsz meg. Az Ecosys technológia hosszú élettartamot és alacsony üzemeltetési költségeket biztosít, miközben környezetbarát működésével is kitűnik.
Ez a használt nyomtató a hasznaltlaptop.eu kínálatából származik, ahol minden termék átvizsgált és felújított állapotban kerül értékesítésre. A 2 év garancia pedig biztonságot nyújt minden vásárlónak.
Ha megbízható, strapabíró és gyors fekete-fehér nyomtatóra van szükséged, akkor a Kyocera Ecosys P2040DN használt lézernyomtató tökéletes választás! Vásárold meg most, és élvezd a kiváló teljesítményt kedvező áron!