Leírás és Paraméterek
Samsung S29E790C használt ívelt monitor fekete-ezüst LED 29"
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | VA |
| Képátló | 29 inch |
| Képarány | 21:9 |
| Felbontás | 2560 x 1080 (Ultra-Wide Quad HD) |
| Válaszidő | 4 ms |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 3000:1 |
| Dinamikus kontraszt | Mega DCR |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | nincs |
| DVI | nincs |
| DisplayPort | van |
| HDMI | van (2db) |
| USB | nincs |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 70 cm |
| Magasság (talppal) | 42.3 cm |
| Mélység (talppal) | 26.2 cm |
| Tömeg (talppal) | 7.2 kg |
| Fogyasztás | 41.7W |
| Állapot | szép, megkímélt állapotú (A kategória) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
info
Minden általunk forgalmazott használt laptopot, használt számítógépet és használt monitort egyedülálló módon a piacon, alaposan megtisztítunk kívül és belül is. A ventilátorból kifújuk a port a használt laptop billentyűzetébe került szennyeződéseket is eltávolítjuk. Majd speciális tisztítószerekkel tisztítjuk és fertőtlenítjük a használt laptopok, használt monitorok, használt számítógép külső burkolatát, belsejét a billentyűzet felületét és az LCD kijelzőt is.
Így teljesen tiszta, fertőtlenített és pormentes állapotban kerül Önhöz a termék, amivel igyekszünk minimalizálni az esetleges vírus fertőzés kockázatát.