Leírás és Paraméterek
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | VA (Vertical Alignment) |
| Képátló | 32 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 5000:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Hang | |
| Hangszóró | nincs |
| Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | nincs |
| DVI | nincs |
| HDMI | van (2db) |
| DisplayPort | nincs |
| USB | nincs |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 73.16 cm |
| Magasság (talppal) | 52.22 cm |
| Mélység (talppal) | 24.77 cm |
| Tömeg (talppal) | 6.2 kg |
| Fogyasztás | 29W (typical) / 35W (max.) |
| Kijelző esztétikai állapota | A+ kategória:Hibátlan, újszerű állapot |
| Burkolat esztétikai állapota | A kategória:használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőkeret jobb felső sarkánál kis repedés. (6. kép) | |
| Talpán, burkolatán kisebb karcok, kopások. | |
| Tartozékok | |
| Tápkábel | jár hozzá |
| VGA/HDMI/Displayport kábel | nem tartozék, választható az ár alatti legördülő menüben |
Vélemények
Samsung S32F351FUU LED használt monitor, HDMi, FULL HD VA, 32"
Fedezd fel a hasznaltlaptop.eu webáruház Samsung S32F351FUU használt monitorát! Ez a fehér színű LED VA monitor a legjobb választás a kiemelkedő képminőséget kedvelők számára. A 32 hüvelykes kijelző részletgazdag és élethű képekkel varázsolja el a szemedet.
A hasznaltlaptop.eu garanciával értékesíti ezt a használt monitort, így biztos lehetsz benne, hogy megbízható és kiváló állapotban kapod meg. Ráadásul a monitorhoz 2 év garanciát biztosítunk, amely extra védelmet nyújt a vásárlás után.
Ne habozz tovább, és szerezd be most az hasznaltlaptop.eu-nál a Samsung S32F351FUU használt monitort! Élvezd a lenyűgöző képminőséget és a biztonságot, amelyet a 2 éves garancia nyújt. Nézz szét a weboldalunkon, és válogass a kiváló minőségű használt laptopok és kiegészítők közül!