5.490 Ft
(4.323 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
| Model | LA65NM130 |
| DP/N | 0G4X7T |
| Gyártó | Dell |
| Teljesítmény | 65W |
| Kimeneti feszültség | 19.5V |
| Kimeneti áramerősség | 3.34A |
| Csatlakozó - külső átmérő | 7.4mm |
| Csatlakozó - belső átmérő | 5.0mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!