10.990 Ft
(8.654 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
| Termékleírás | Lenovo 20V 6.75A (135W) notebook adapter, IBM/Lenovo Thinkpad laptopokhoz. |
| Tartozék | Ajándék hálózati kábel |
| Garancia | 12 hónap |
| Csatlakozó | Sárga Szögletes |
| Gyártó | Lenovo |
| Output | 20V 6.75A 135W |
| P/N | 45N0365, 45N0554 |
| Model Number | ADL135NLC3A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!