Leírás és Paraméterek
A használt laptopokról készült képek, általunk készített eredeti képek.
Azonban egy adott típusból több darab is van készleten, ezért a képekhez képes kisebb eltérések lehetnek.
Amennyiben arról a konkrét laptopról szeretne képet kérni, amit elküldünk Önnek, írja meg emailben és válasz levélben küldjük a képeket.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-7300U 2600MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,5GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 128GB M.2 SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 12,5" (31,75cm) átmérő | HD (1366x768) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 620 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db (USB-C) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | nincs |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Fedlapon matrica halvány nyoma. | |
| Normál használatból eredő kisebb karcok, kopások a burkolaton/fedlapon. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelző esztétikai állapota: | A+ kategória: Hibátlan, újszerű állapot |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
Dell Latitude 5280 használt laptop garanciával i5-8GB-128SSD-HD
A Dell Latitude 5280 felújított laptopja egy kiváló minőségű, professzionális szintű eszköz, amelyet a legmagasabb elvárásoknak megfelelően terveztek. Az Intel Core i5-7300U processzorral és 8 GB DDR4 RAM-mal felszerelt laptop gyors és hatékony teljesítményt nyújt. A 128 GB SSD meghajtóval rendelkezik, amely biztonságos tárolóhelyet biztosít az adatok számára. A 1366 x 768 felbontású HD kijelzővel felszerelt laptop tiszta és éles képet nyújt a mindennapi munkavégzés során. Az operációs rendszer Windows 10 Professional verzióval van telepítve, így azonnal használatba veheti az eszközeit. A Dell Latitude 5280 felújított laptop 2 éves garanciával kerül forgalomba, így Ön biztonságban érezheti maga mellett az esetleges problémamegoldásokhoz szükséges segítséget.