Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i3-7100U 2400MHz (3MB Cache, 4 GT/s) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 128GB M.2 SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | HD (1366x768) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 620 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0), 1db (USB-C) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ROSSZ AKKU |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| Fedlapon matrica halvány nyoma, karcok, kisebb kopások, kifényesedés. (3-as, 8-as kép) | |
| Burkolaton kisebb karcok. | |
| Fedlap a felnyitáskor kattog. Kijelzőkeret a saroknál szétnyílik. (12-es, 13-as kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A- kategória: használt állapot |
| Touchpad kifényesedett. Burkolat enyhén kifényesedett. (10-es, 11-es kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A- kategória: használt állapot |
| Kijelzőn apró karcok, halványan látszanak. (14-es kép) | |
| Kijelző alsó részén apró, szürke pöttyök. (14-es kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
Dell Latitude 5480 használt laptop garanciával i3-8GB-128SSD-HD
A Dell Latitude 5480 felújított laptopja egy kiváló minőségű, professzionális szintű laptop, amelyet a legmagasabb szintű teljesítmény és megbízhatóság érdekében terveztek. A 14 hüvelykes kijelzővel rendelkezik, amely Full HD felbontásban (1920 x 1080) jeleníti meg a tartalmat. Az Intel Core i3-7100 processzorral és 8 GB DDR4 RAM-mal felszerelt laptop gyorsan végrehajtja az összes feladatot. Az 128 GB SSD meghajtón tárolt adatok pedig gyors hozzáférhetőséget biztosítanak. A Windows 10 Professional operációs rendszerrel ellátott eszközhöz egy év garancia is jár.