66.990 Ft
(52.748 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-7200U 2500MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,1GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 13,3" (33,78cm) átmérő | HD (1366x768) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 620 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | nincs |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Fedlapon karcok, kopások. (3-as kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Touchpad közepe és néhány billentyűzet kifényesedett. (5-ös kép) | |
| Burkolaton kisebb karc. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Kijelzőn apró, pontszerű karc, bekapcsolva halványan látszik. | |
| Bekapcsolva a kijelző bal oldalán szürke pötty, jobb oldalán kisebb szürke pötty. (8-as kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Home (Windows 10 Home-ra frissítve) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Dell Latitude 3380 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-HD
A Dell Latitude 3380 felújított laptopja egy kiváló minőségű, megbízható és könnyen használható eszköz. A laptop rendelkezik egy Intel Core i5-7200U processzorral, 8 GB DDR4 RAM-mal, 256 GB SSD meghajtóval és HD felbontású kijelzővel. Az operációs rendszer Windows 10 Home Edition. A laptop teljes mértékben tesztelve lett a gyártás előtt, így biztos lehet benne, hogy minden funkció megfelel az elvárásoknak. A Dell Latitude 3380 felújított laptop garanciával is jön, így Ön biztonságban érezheti magát a vásárlás során.