Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core i7-6820HQ 2700MHz (8MB Cache, 8 GT/s, Max Turbo 3,6GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 15,6" (39,62cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | NVIDIA Quadro M1200 (4GB GDDR5 / 128bit) |
| Intel® HD Graphics 530 | |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 4db (3.0), 1db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | Mini DisplayPort, HDMi |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | van |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | NINCS |
| Billentyűzet: | MAGYAR matricázott (európai) |
| Billentyűzet világítás: | nincs |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Normál használatból eredő kisebb karcok, kopások a burkolaton/fedlapon. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Touchpad enyhén kifényesedett. (5-ös, 10-es kép) | |
| Burkolaton, bal felső sarokban matrica halvány nyoma. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A+ kategória: Hibátlan, újszerű állapot |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Dell Precision 7520 használt laptop garanciával i7-16GB-512SSD-FHD-NVD
Fedezze fel a Dell Precision 7520 használt laptopot garanciával a hasznaltlaptop.eu-tól! Ez a laptop erőteljes i7 processzorral, 16GB RAM-mal, 512GB SSD-vel, FHD kijelzővel és Nvidia grafikus kártyával rendelkezik. A használt laptopok terén a hasznaltlaptop.eu az első számú forrás, ahol egy éves garanciával szerezheti be. A Dell Precision 7520 használt laptop minőségi és megbízható választás a számítógépes igényeihez. Látogasson el a hasznaltlaptop.eu weboldalra, és válassza ki a legjobb használt laptopot az Ön számára.