Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-1335U 1300MHz (12MB Cache, Max Turbo 4,6GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 512GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm átmérő) | FULL HD (1920 x 1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® Iris® Xe Graphics ~ ezzel az Nvida kártyával egyenértékű teljesítmény GTX 1650-Ti |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 2db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | nincs |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Fedlapon karcok és egy enyhe kis horpadás. (6. kép) | |
| Mindkét oldalon az USB csatlakozó felett, a burkolaton enyhe kis nyomódás. (7., 8. kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelző esztétikai állapota: | A+ kategória: Hibátlan, újszerű állapot |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 11 Professional |
Vélemények
HP EliteBook 640 G10 használt laptop i5-1335U 16GB RAM 512SSD 14" FHD WIN11
Fedezze fel a HP EliteBook 640 G10 használt laptopot, amely Intel Core i5 processzorral, 16GB RAM-mal és 512GB SSD-vel van felszerelve, így ideális választás mind otthoni, mind üzleti felhasználásra.
A HP EliteBook 640 G10 használt laptop kiváló választás azok számára, akik minőségi és nagy teljesítményű eszközt keresnek kedvező áron. Az Intel Core i5 processzor és a 16GB RAM lehetővé teszi a zökkenőmentes működést, még a legigényesebb alkalmazások futtatása során is. A 512GB SSD gyors rendszerindítást és adatátvitelt biztosít, így időt takaríthat meg a mindennapi feladatok elvégzésekor. A Full HD kijelző tiszta és éles képet biztosít, ami különösen fontos a grafikai és tervezési munkák során.
A hasznaltlaptop.eu elkötelezett a minőségi használt laptopok és számítógépek forgalmazása mellett, és minden termékére 2 év garanciát kínál. Ez a garancia biztosítja, hogy Ön hosszú távon is elégedett legyen a vásárlásával. Emellett a használt laptopok vásárlása fenntartható választás, amely segít csökkenteni az elektronikai hulladékot és támogatja a környezettudatos technológiai fejlődést.