Leírás és Paraméterek
Egy adott típusú használt laptopból több darab is lehet készleten, ezért a képekhez képest apróbb eltérések lehetnek.
5. GENERÁCIÓS I5 PROCESSZORRAL szerelt laptop.
Ez a használt notebook kiválóan alkalmas általános használatra, a YouTube-videók lejátszására, filmnézésre, internetezésre és e-mail fiók kezelésre, valamint az Office termékcsalád szövegszerkesztő és táblázatkezelő (pl. World, Excel, stb.) programjainak alkalmazására.
Ezek mellett a laptop teljesítménye internetes vagy más játékok futtatására is kielégítő.
Szemeink a Full HD felbontású filmek és videók megtekintését akadásmentes lejátszás mellett élvezhetik ezen a gépen.
A HP Elitebook 840 G2 használt notebookot ajánljuk azon kedves vásárlóink számára is, akiknek otthoni tanulásra, home officra alkalmas, webkamerával rendelkező, megbízható eszközre van szükségük.
A Display Port - HDMi átalakítóval a TV-re is ráköthető, így használhatjuk azt a kijelző helyettesítésére pl. filmnézéshez, táblázatkezeléshez vagy bemutatókhoz, szerkesztéshez, játékokhoz, stb.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-5300U 2300MHz (3MB Cache, 5 GT/s, Max Turbo 2,9GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR3 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 240GB SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | ÉRINTŐ KIJELZŐ | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 5500 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Centrino® Advanced-N 6205) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (4G LTE 100MB/s + GPS vásárloható itt) |
| Beépített GPS: | nincs (4G LTE 100MB/s + GPS vásárloható itt) |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 4db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), DisplayPort, HDMi (DisplayPort átalakítóval + 2990Ft) |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | van |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | amerikai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| (A hosszú "í" karakter "AltGr" + "j" kombinációval működik) | |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Esztétikai állapot: | használt állapotú (B kategória: Működését tekintve tökéletes állapotú, esztétikai hibákkal.) |
| Kijelző jobb alsó sarkában halvány folt. | |
| Burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| Smart Card és az USB foglalatnál törés a burkolaton. (lásd képek) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
info
Minden általunk forgalmazott használt laptopot, használt számítógépet és használt monitort egyedülálló módon a piacon, alaposan megtisztítunk kívül és belül is. A ventilátorból kifújuk a port a használt laptop billentyűzetébe került szennyeződéseket is eltávolítjuk. Majd speciális tisztítószerekkel tisztítjuk és fertőtlenítjük a használt laptopok, használt monitorok, használt számítógép külső burkolatát, belsejét a billentyűzet felületét és az LCD kijelzőt is.
Így teljesen tiszta, fertőtlenített és pormentes állapotban kerül Önhöz a termék, amivel igyekszünk minimalizálni az esetleges vírus fertőzés kockázatát.