Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-8250U 1600MHz (6MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,4GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 15,6" (39,62cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződésmentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 620 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | van |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Fedlapon és a burkolaton kisebb karcok, sarkoknál kopás. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| A billentyűzet egyes gombjai enyhén kifényesedtek. | |
| Burkolaton kis karcok. (8-as kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Kijelzőn 3db apró karc. (9-es, 10-es 11-es kép) | |
| Kijelzőn pár apró karc, ami bekapcsolva alig észrevehető. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
HP Elitebook 850 G5 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-FHD
Az HP Elitebook 850 G5 felújított laptopja egy kiváló minőségű, professzionális szintű laptop, amelyet a legmagasabb igényeknek is megfelel. Az Intel Core i5-8350U processzorral és 8 GB DDR4 RAM-mal felszerelt gép kiváló teljesítménnyel rendelkezik. A 256 GB SSD meghajtónak köszönhetően gyorsan betölti az alkalmazásokat és a Windows 10 Professional operációs rendszerrel még jobb felhasználói élményt nyújt. A 15,6 hüvelykes Full HD (1920 x 1080) LED kijelzővel ellátott laptop tökéletesen alkalmas multimédiás tartalmak megtekintésére is. Az HP Elitebook 850 G5 felújított laptop garanciával kerül forgalomba, így biztonságban érezheti magát használatakor.