Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyiket el fogjuk küldeni Önnek.
Amennyiben az adott használt laptopból több darabot rendel a további darabokon a képekhez képest apróbb eltérések lehetnek.
Munkaállomás vagy használt gamer laptop.
Bármely felhasználásra! 3D tervezésre (pl. AutoCAD), videó vágásra, szerkesztésre, animációk készítésére vagy akár játékra!
Mindenhol megállja a helyét!
Erős Xeon E3-1505M PROCESSZORRAL SZERELT laptop, nagy felbontású Full HD (1920x1080) IPS kijelzővel.
Erős, saját memóriával rendelkező Nvidia videokártyával.
Bármilyen felhasználásra ideális.
| Garancia: | 1 év ( Garancia kiterjesztés 2évre + 9.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
| Processzor típus: | Intel® Xeon® E3-1505M V5 2800Mhz (8M Cache, 8 GT/s, Max Turbo 3,6GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB m.2 NVMe SSD + 1TB HDD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 15,6" (39,62cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Nvidia Quadro M2000M (4GB GDDR5 / 128bit) |
| Intel® HD Graphics P530 (1GB) | |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8260) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0), 2db USB C |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi, 15 tűs D-SUB (VGA) |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | van |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | MAGYAR világítós |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 3 óra aktív használat mellett |
| Esztétikai állapot: | használt, szép , megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Fedlapon, burkolaton apró karcok. (lásd képek) | |
| A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyiket el fogjuk küldeni Önnek. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
info
Minden általunk forgalmazott használt laptopot, használt számítógépet és használt monitort egyedülálló módon a piacon, alaposan megtisztítunk kívül és belül is. A ventilátorból kifújuk a port a használt laptop billentyűzetébe került szennyeződéseket is eltávolítjuk. Majd speciális tisztítószerekkel tisztítjuk és fertőtlenítjük a használt laptopok, használt monitorok, használt számítógép külső burkolatát, belsejét a billentyűzet felületét és az LCD kijelzőt is.
Így teljesen tiszta, fertőtlenített és pormentes állapotban kerül Önhöz a termék, amivel igyekszünk minimalizálni az esetleges vírus fertőzés kockázatát.