Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core i7-7700HQ 2800MHz (6MB Cache, 8 GT/s, Max Turbo 3,8GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 512GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 15,6" (39,62cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | NVIDIA Quadro M1200 (4GB GDDR5 / 128bit) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0), 2db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 3 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Fedlapon karc, burkolaton kisebb karcok. (3-as kép) | |
| Bal sarkánál nyomódás. (10-es, 11-es kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Burkolaton elszíneződés, és kis kifényesedés. (8-as, 9-es kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | használt, megkímélt, szép állapotú (A kategória) |
| Kijelzőn apró karc. (12-es kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
HP Zbook 15 G4 Workstation használt laptop garanciával i7-16GB-512SSD-FHD
Gamer laptop vagy munkaállomás
Bármely felhasználásra! 3D tervezésre (pl. AutoCAD), videó vágásra, szerkesztésre, animációk készítésére vagy akár játékra!
Mindenhol megállja a helyét!
Az HP Zbook 15 G4 Workstation laptop garanciával i7-16GB-512SSD-FHD egy professzionális szintű laptop, amely kiváló teljesítményt nyújt a legmagasabb igényeknek megfelelően. A 15,6 hüvelykes Full HD (1920 x 1080) kijelzővel rendelkezik, amely tökéletesen alkalmas a grafikai munkákhoz és az általános felhasználásra is. Az Intel Core i7 7700HQ processzorral és 16 GB DDR4 RAM memóriával felszerelt laptop gyorsan feldolgozza az adatokat és biztosítja a hatékony multitaskingot. Az 512 GB SSD meghajtónak köszönhetően gyors betöltési időket érhet el minden alkalmazás indításakor. A Windows 10 Professional operációs rendszerrel együttműködve a HP Zbook 15 G4 Workstation laptop garanciával i7-16GB-512SSD-FHD többfunkciós eszközzé válik, amelyet otthon vagy akár üzleti célokra is használhat.