Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i3-6100U 2300MHz (3MB Cache, 4 GT/s) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR3 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 128GB m.2 SSD |
| + 2,5" SSD/HDD hely | |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 13,3" (33,78cm) átmérő | HD (1366x768) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 520 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 3165) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db (2.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), HDMi |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | nincs |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Fedlapon matrica nyoma, 'Stop Track' matrica nyoma, kisebb karcok. (8-as kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | használt, megkímélt, szép állapotú (A kategória) |
| Burkolaton matrica halvány nyoma. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | Hibátlan, újszerű. (A+ kategória) |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
HP ProBook 430 G3 használt laptop garanciával i3-8GB-128SSD-HD
A HP ProBook 430 G3 felújított laptopja egy kiváló minőségű, megbízható és könnyen használható eszköz. A 13,3 hüvelykes HD LED-es kijelzője tökéletesen alkalmas a mindennapi munkavégzésre és szórakozásra. Az Intel Core i3-6100U processzorral és 8 GB DDR4 RAM-mal felszerelt laptop gyorsan végzi el a feladatokat. Az 128 GB SSD meghajtónak köszönhetően gyors betöltési időket érhet el az operációs rendszerrel (Windows 10 Professional) és az alkalmazásokkal. A laptop továbbá beépített Wi-Fi vevővel is rendelkezik, így biztonságosan csatlakozhat az internethez bárhonnan. A HP ProBook 430 G3 felújított laptopot 1 éves garanciának részeként vásárolja meg, ami bizonyosságot nyújt arról, hogy a termék megfelel a legmagasabb minőségi szabványnak.