Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-7300U 2600MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,5GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 12,5" (31,75cm) átmérő | HD (1366x768) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 620 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (4G vásárolható itt) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db (USB-C) |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Dupla akku. | |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| Fedlapon matrica halvány nyoma, karcok, kisebb kopások. (6., 7. kép) | |
| Burkolaton kisebb karcok, kopások. Szélén kis horzsolások. (10., 11. kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A- kategória: használt állapot |
| Touchpad és a billentyűzet több gombja kifényesedett. (3., 4., 5. kép) | |
| Burkolaton halvány csík a fedlap lecsukásától és a halvány karcok. (4., 5. kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn apró karcok és egy apró pixelhiba. (12., 13. kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
Lenovo Thinkpad X270 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-HD
A Lenovo Thinkpad X270 felújított laptopja egy kiváló minőségű, professzionális szintű eszköz, amelyet a legmagasabb igényeknek is megfelel. Az Intel Core i5-7300U processzorral és 8 GB RAM-mal felszerelt laptop gyors és hatékony teljesítménnyel rendelkezik. A 256 GB SSD meghajtóval biztosított tárhely pedig elegendő helyet biztosít az adatok tárolásához. Az HD felbontású kijelzővel ellátott laptop kristálytiszta képet nyújt, így ideális vizuális élményben részesülhet. Mindezek mellett egy 2 éves garanciának is örvendhet, ami biztonságot nyújthat Önnek abban az esetben, ha valamilyen probléma merülne fel a termékkel kapcsolatban.