Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | AMD Ryzen 5 PRO 5650U 2,3Ghz (4,2Ghz Turbo) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM (nem bővíthető) |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | AMD Radeon ™ Graphics (1GB / 128bit) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | nincs |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 2db (USB-C / Thunderbolt 4) |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | nincs |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | Új akkumulátor |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Normál használatból eredő kisebb karcok, kopások a burkolaton/fedlapon. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Touchpad és a billentyűzet egyes gombjai enyhén kifényesedtek. (4., 5. kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn apró karcok, bekapcsolva alig észrevehetőek. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 11 Professional |
Vélemények
Lenovo Thinkpad T14s Gen 2 használt laptop Ryzen 5 Pro 5650U 16GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Fedezze fel a Lenovo Thinkpad T14s használt laptopot garanciával a hasznaltlaptop.eu-tól! Ez a laptop AMD Ryzen 5 Pro 5650U processzorral, 16GB RAM-mal, 256GB SSD-vel és FHD kijelzővel rendelkezik. A használt laptopok terén a hasznaltlaptop.eu a megbízható forrás, ahol 2 éves garanciával szerezheti be. A Lenovo Thinkpad T14s használt laptop ideális választás az üzleti felhasználók számára, akik megbízhatóságot és hatékonyságot keresnek munkájukhoz. Látogasson el a hasznaltlaptop.eu weboldalra, és válassza ki a legjobb használt laptopot az Ön számára.