Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-6200U 2300MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 2,8GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR3 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 240GB SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 520 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8260) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | Mini Displayport, HDMi |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | van |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai világítós, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 3 óra aktív használat mellett |
| Dupla akku. | |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot
|
| Fedlapon néhány kisebb karc, a sarkoknál kisebb kopások. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot
|
| A touchpad közepe enyhén kifényesedett. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategóra: használt, szép, megkímélt állapot
|
| Kijelzőn 2-3 apró tollhegynyi karc/szürke pötty. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
Lenovo Thinkpad T460 használt laptop garanciával i5-8GB-240SSD-FHD
Fedezze fel a Lenovo Thinkpad T460 használt laptop előnyeit garanciával! Ez a kiváló minőségű használt laptop i5 processzorral, 8GB RAM-mal és 240GB SSD tárolóval van felszerelve, valamint FHD kijelzővel. A hasznaltlaptop.eu webáruház egyéves garanciája további biztonságot nyújt a vásárlás során.
A Lenovo Thinkpad T460s használt laptop ideális választás mind az üzleti, mind a személyes felhasználók számára. Az i5 processzor és a nagy memóriakapacitás hatékony és megbízható munkavégzést biztosít. Az FHD kijelző éles képeket és részletgazdag megjelenítést nyújt, így tökéletes választás a munkához és a szórakozáshoz.
A használt laptopok lehetővé teszik, hogy megfizethető áron juthasson hozzá minőségi eszközökhöz, mint a Lenovo Thinkpad T460. Az egyéves hasznaltlaptop.eu garancia további védelmet és nyugalmat biztosít a vásárlók számára, így biztos lehet abban, hogy a laptop megbízható és tartós lesz.
Ne habozzon! Vásároljon most egy Lenovo Thinkpad T460 használt laptopot garanciával a hasznaltlaptop.eu webáruházból, és élvezze a kiváló minőséget és megbízhatóságot, amelyet ez a laptop nyújt. Legyen szó munkáról vagy szórakozásról, a Lenovo Thinkpad T460 segítségével hatékonyan és kényelmesen végezheti tevékenységeit.
