Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i7-1185G7 3000MHz (12MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 4,8GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM (nem bővíthető) |
| Merevlemez / SSD: | 512GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 13,3" (33,78cm) átmérő | WUXGA (1920x1200) felbontás | 16:10 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® Iris® Xe Graphics ~ ezzel az Nvidia kártyával egyenértékű teljesítmény GTX 1650-Ti |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | nincs (adapterrel) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 2db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | nincs |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Normál használatból eredő kisebb karcok, kopások a burkolaton. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Touchpad közepe enyhén kifényesedett. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn pár apró karc, bekapcsolva nem látszik. (10. kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 11 Professional |
Vélemények
Lenovo Thinkpad X13 Gen 2i használt laptop i7-1185G7 16GB RAM 512SSD 13.3" WUXGA WIN11
Vásároljon a megbízhatóság és teljesítmény szinonimájaként ismert Lenovo Thinkpad X13 használt laptopot, amely i7 processzorral, 16GB RAM-mal és 512GB SSD-vel lett felszerelve. A WUXGA(1920x1200) kijelző pedig minden részletet lenyűgözően megjelenít. Mindez mellé jár 2 év hasznaltlaptop.eu garancia, hogy biztos legyen abban, hogy kiváló választást hozott.
A használt laptopok választásának előnyei sokrétűek. Nem csak pénzt takaríthat meg, de része is lehet egy fenntarthatóbb jövőnek, amikor újrahasznosítja a minőségi technológiát. A Lenovo Thinkpad X13 használt laptop kiemelkedő választás, ha egyensúlyt keres a teljesítmény és a költséghatékonyság között.
A hasznaltlaptop.eu gondoskodik Önről a vásárlás során, hiszen minden laptopunkra 2 év garanciát vállalunk. Bízunk a termékeink minőségében, és szeretnénk, hogy elégedett legyen a választásával. Legyen szó munkáról vagy szórakozásról, a Lenovo Thinkpad X13 használt laptop mindig megbízható partner lesz.
Ne habozzon, vásárolja meg most a Lenovo Thinkpad X13 használt laptopot a hasznaltlaptop.eu oldaláról, és élvezze a modern technológia és a fenntarthatóság előnyeit egyaránt. Lépjen most a költséghatékony és minőségi laptopvásárlás felé, hogy megkönnyítse mindennapi életét!