Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | AMD Ryzen 5 Pro 3500U 2,1GHz (3,7GHz Turbo) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM (nem bővíthető) |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 13,3" (33,78cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | AMD Radeon™ Vega 8 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | nincs (adapterrel) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 2db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | nincs |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| Fedlapon karcok, kisebb kopások, kifényesedés. (6., 8. kép) | |
| Burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| A touchpad közepe és a billentyűzet egyes gombjai enyhén kifényesedtek. (3., 5. kép) | |
| Burkolaton halvány csík a fedlap lecsukásától. (4., 5. kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn tollhegynyi pötty. (11. kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
Lenovo Thinkpad X395 használt laptop Ryzen 5 PRO 3500U 8GB RAM 256SSD 13.3" FHD WIN11
Vásárolj egy megbízható és minőségi használt laptopot a hasznaltlaptop.eu webáruházból! A Lenovo Thinkpad X395 felújított laptop kiváló választás lehet számodra. Ez az AMD Ryzen 5 processzorral, 8GB RAM-mal és 256GB SSD-vel felszerelt laptop a legjobb teljesítményt nyújtja mindennapi feladataidhoz. Emellett a laptop FULL HD kijelzővel rendelkezik, amely élethű és részletgazdag képeket biztosít.
A hasznaltlaptop.eu garanciával értékesíti ezt a használt laptopot, így biztos lehetsz benne, hogy megbízható és kiváló állapotban kapod meg. A 2 év garancia pedig extra védelmet nyújt a vásárlás után, hogy nyugodt szívvel használhasd a laptopot.
Ne habozz tovább, és szerezd be most a hasznaltlaptop.eu-ról a Lenovo Thinkpad X395 felújított laptopot!
Nézz szét a weboldalunkon, és válogass a széles választékunkból, hogy megtaláld a számodra tökéletes használt laptopot. Vásárold meg most, és élvezd a biztonságot, amelyet a hasznaltlaptop.eu garancia nyújt!