Leírás és Paraméterek
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | IPS |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 23.8 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Dinamikus kontraszt | 100000000:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Tuner | |
| DVB-T tuner | nincs |
| DVB-C tuner | nincs |
| Hang | |
| Hangszóró | van (2 x 2W) |
| Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | van |
| DVI | nincs |
| DisplayPort | van |
| HDMi | van |
| USB | van (2db 3.2) |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 54.04 cm |
| Magasság (talppal) | 32.08 - 45.08 cm |
| Mélység (talppal) | 21.14 cm |
| Tömeg (talppal) | 5.2 kg |
| Fogyasztás | 13.5 W (typical) |
| Kijelző esztétikai állapota | A+ kategória:Hibátlan, újszerű állapot |
| Burkolat esztétikai állapota | A kategória:használt, szép, megkímélt állapot |
| Talpon/burkolaton kisebb karcok, kopások. (5., 6. kép) | |
| Tartozékok | |
| Tápkábel | jár hozzá (ha még sincs rá szükség, kérlek válaszd ki az ár alatti legördülő menüben a "Nem kérek tápkábelt" opciót. Köszönjük!) |
| VGA/HDMI/Displayport kábel | nem tartozék, választható az ár alatti legördülő menüben |
Vélemények
ASUS VA24EQSB LED használt monitor, HDMi, DisplayPort, VGA, 2xUSB, FULL HD IPS, 24"
Fedezze fel a vizuális élményt új dimenziókban az ASUS VA24EQSB használt monitorral! Ez a prémium minőségű, 23.8 hüvelykes kijelző tökéletes választás mindazok számára, akik egy megbízható és kiváló teljesítményű használt monitort keresnek.
Az ASUS VA24EQSB monitor egy LED háttérvilágítású IPS panellel rendelkezik, amely élénk színeket és széles látószöget biztosít. Az IPS technológia garantálja, hogy a képek színei élethűek és kontrasztosak maradjanak, függetlenül attól, hogy milyen szögből nézi őket. Ez a monitor ideális választás grafikai munkákhoz, tervezéshez vagy akár általános irodai feladatokhoz, ahol a színpontosság és a képminőség elengedhetetlen.
Ez a használt monitor két év hasznaltlaptop.eu garanciával érkezik, amely biztosítja a nyugodt és zavartalan használatot.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, hogy egy prémium minőségű használt monitort szerezzen be kiváló áron! Vásároljon a hasznaltlaptop.eu-nál, és élvezze a minőségi termékeket és a kiemelkedő ügyfélszolgálatot!