20.900 Ft
(16.457 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
Dell Dell P2213t használt monitor fekete-ezüst LED 22 col
| Típus | LED monitor |
| Képátló | 22 inch |
| Képarány | 16:10 |
| Felbontás | 1680 x 1050 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Dinamikus kontraszt | 2000000:1 |
| Betekintési szög | 170 ° |
| Hang | |
| Hangszóró | Nincs |
| Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | van |
| DVI | van |
| DisplayPort | van |
| USB | van |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 51 cm |
| Magasság (talppal) | 36.8 cm |
| Mélység (talppal) | 18.3 cm |
| Tömeg (talppal) | 3.4 kg |
| Fogyasztás | 45 W |
| Állapot | A kategória:használt, szép, megkímélt állapot |
| Tartozékok | VGA kábel, táp kábel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!