22.990 Ft
(18.102 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | TN |
| Képátló | 24 inch |
| Képarány | 16:10 |
| Felbontás | 1920 x 1200 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Dinamikus kontraszt | 3000000:1 |
| Betekintési szög | 170 ° |
| Csatlakozók | |
| HDMi | nincs |
| VGA (D-sub) | van |
| DisplayPort | (van, de nem működik) |
| DVI | van |
| USB | van (2db 2.0) |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 55.68 cm |
| Magasság (talppal) | 36.26 cm |
| Mélység (talppal) | 6.4 cm |
| Tömeg (talppal) | 6.8 kg |
| Fogyasztás | 29W (typical) / 39W (max) |
| Kijelző esztétikai állapota | A kategória:használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn kis karc. (9. kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota | A kategória:használt, szép, megkímélt állapot |
| A burkolaton kisebb karcok, kopások. (7., 8. kép) | |
| Egyéb | DisplayPort nem működik. |
| Tartozékok | |
| Tápkábel | jár hozzá (ha még sincs rá szükség, kérlek válaszd ki az ár alatti legördülő menüben a "Nem kérek tápkábelt" opciót. Köszönjük!) |
| VGA/HDMI/Displayport kábel | nem tartozék, választható az ár alatti legördülő menüben |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
HP Compaq LA2405x LED használt monitor, DVI, DisplayPort, VGA, 2xUSB, FULL HD, 24"
A HP Compaq LA2405x használt monitor ideális választás, ha minőségi és megbízható használt monitort szeretnél vásárolni. Ez a 24 hüvelykes LED monitor a hasznaltlaptop.eu webáruházban 2 év garanciával rendelkezik, amely további biztonságot nyújt a vásárlás során.
Az HP Compaq LA2405x monitor lenyűgöző képminőséget nyújt a LED háttérvilágításnak és a 24 hüvelykes kijelzőnek köszönhetően. A monitor tökéletes választás munkához, multimédiás élményekhez vagy akár játékhoz is.
Válaszd az HP Compaq LA2405x használt monitort garanciával, és élvezd a kiváló képminőséget és megbízhatóságot! A hasznaltlaptop.eu-nál garantáltan magas minőségű termékeket találsz.