Leírás és Paraméterek
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | TN |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 23 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Betekintési szög | 170 ° |
| Tuner | |
| DVB-T tuner | nincs |
| DVB-C tuner | nincs |
| Hang | |
| Hangszóró | nincs |
| Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | van |
| DVI | van |
| DisplayPort | van |
| HDMi | nincs |
| USB | van (4db 2.0) |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 54.6 cm |
| Magasság (talppal) | 37.23 cm |
| Mélység (talppal) | 24.19 cm |
| Tömeg (talppal) | 5.7 kg |
| Fogyasztás | 20W (typical) / 38W (max) |
| Kijelző esztétikai állapota | A kategória:használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn kis karc, bekapcsolva halványan látszik és egy tollhegynyi pötty. (8., 9. kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota | A kategória:használt, szép, megkímélt állapot |
| Kisebb karcok, kopások a burkolaton, talpon. (6., 7. kép) | |
| Tartozékok | |
| Tápkábel | jár hozzá (ha még sincs rá szükség, kérlek válaszd ki az ár alatti legördülő menüben a "Nem kérek tápkábelt" opciót. Köszönjük!) |
| VGA/HDMI/Displayport kábel | nem tartozék, választható az ár alatti legördülő menüben |
Vélemények
Lenovo ThinkVision LT2323pwA LED használt monitor, DisplayPort, DVI, VGA, 4xUSB, FULL HD, 23"
Fedezze fel a vizuális élményt új dimenziókban a Lenovo ThinkVision LT2323pwA használt monitorral! Ez a prémium minőségű, 23 hüvelykes kijelző tökéletes választás mindazok számára, akik egy megbízható és kiváló teljesítményű használt monitort keresnek.
A Lenovo ThinkVision LT2323pwA egy LED háttérvilágítású monitor, amely élénk színeket és széles látószöget biztosít. Ez a monitor ideális választás grafikai munkákhoz, tervezéshez vagy akár általános irodai feladatokhoz, ahol a színpontosság és a képminőség elengedhetetlen.
Ez a használt monitor két év hasznaltlaptop.eu garanciával érkezik, amely biztosítja a nyugodt és zavartalan használatot.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, hogy egy prémium minőségű használt monitort szerezzen be kiváló áron! Vásároljon a hasznaltlaptop.eu-nál, és élvezze a minőségi termékeket és a kiemelkedő ügyfélszolgálatot!