Leírás és Paraméterek
A használt laptopokról készült képek, általunk készített eredeti képek.
Azonban egy adott típusból több darab is van készleten, ezért a képekhez képes kisebb eltérések lehetnek.
Amennyiben arról a konkrét számítógépről szeretne képet kérni, amit elküldünk Önnek, írja meg emailben és válasz levélben küldjük a képeket.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Adobe PDF olvasó, VLC media player, TeamViewer, WinRar, Zoom, Skype |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i7-7700 3600MHz (8MB Cache, 8 GT/s, Max Turbo 4,2GHz) |
| CPU foglalat: | FCLGA 1151 |
| Memória (RAM): | 32GB DDR4 memória / RAM (max 64GB) |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD + 1TB HDD (7200 rpm) |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Videokártya: | AMD FirePro W4100 (2GB GDDR5 / 128bit) |
| Intel® UHD Graphics 630 | |
| VGA foglalat: | PCI-Express |
| Hangkártya: | integrált |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van |
| Wi-Fi (Wireless): | nincs |
| Bluetooth: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 6db (3.0), 4db (2.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 2db DisplayPort, 4db Mini DisplayPort, HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Soros port (COM): | van |
| Méretek | |
| Szélesség: | 9,26 cm |
| Hosszúság: | 29,2 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Súly: | 6,30 kg |
| Részletes termék adatlap: | Dell Precision 3420 |
| Esztétikai állapot: | használt, szép , megkímélt állapotú (A kategória) |
| Burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| Tartozék: | nem tartozék, választható az ár alatti legördülő menüben |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (digitális) (Windows 10 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
Dell Precision Tower 3420 használt számítógép garanciával i7-32GB-256SSD-1TB-AMD
Fedezze fel a hatékony és megbízható Dell Precision Tower 3420 használt számítógépet, mely i7 processzorral, 32GB RAM-mal, gyors 256GB SSD-vel, továbbá 1TB merevlemezzel és AMD grafikus kártyával van felszerelve. Ez a teljesítménycentrikus gép ideális választás mind a professzionális munkához, mind pedig a multimédiás szórakozáshoz. Az egész konfigurációt két év hasznaltlaptop.eu garancia teszi még vonzóbbá, hogy Ön is bizalommal választhasson.
Az használt laptopok vásárlása okos döntés, hiszen kiváló minőségű technológiát kaphat megfizethető áron. A Dell Precision Tower 3420 használt számítógép ideális választás azoknak, akik komoly teljesítményre és megbízhatóságra vágynak.
A hasznaltlaptop.eu elkötelezett a vásárlók elégedettsége iránt, és minden használt számítógépre két év garanciát nyújt. Ezzel garantálja a vásárlók bizalmát a termék minőségével és a cég hitelességével kapcsolatban. Ráadásul, a használt laptopok vásárlásával közösen hozzájárulunk a fenntartható technológia és a környezettudatosság előmozdításához.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, hogy megszerezze a Dell Precision Tower 3420 használt számítógépet a hasznaltlaptop.eu-tól! Lépjen a gazdaságos és megbízható számítógépvásárlás felé, és élvezze a kiváló minőségű technológia előnyeit megbízható forrásból.