Leírás és Paraméterek
A használt számítógépekről készült képek, általunk készített eredeti képek.
Azonban egy adott típusból több darab is van készleten, ezért a képekhez képes kisebb eltérések lehetnek.
Amennyiben arról a konkrét számítógépről szeretne képet kérni, amit elküldünk Önnek, írja meg emailben és válasz levélben küldjük a képeket.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Adobe PDF olvasó, VLC media player, TeamViewer, WinRar, Zoom, Skype |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-8500T 2100MHz (9MB Cache, 8 GT/s, Max Turbo 3,5GHz) |
| CPU foglalat: | FCLGA 1151 |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM (max 32GB) |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 630 |
| VGA foglalat: | PCI-Express |
| Hangkártya: | integrált |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 4db (3.0), 2db (2.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 2db DisplayPort, HDMi (DisplayPort átalakítóval + 2990Ft) |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Soros port (COM): | nincs |
| Méretek | |
| Szélesség: | 17,5 cm |
| Hosszúság: | 17,7 cm |
| Magasság: | 3,4 cm |
| Súly: | 1,25 kg |
| Részletes termék adatlap: | HP ProDesk 400G4 |
| Esztétikai állapot: | használt, szép , megkímélt állapotú (A kategória) |
| Burkolaton apró karcok. | |
| Tartozék: | hálózati adapter (tápkábellal együtt) |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (digitális) |
Vélemények
HP Prodesk 400 G4 Desktop Mini használt számítógép garanciával i5-8GB-256SSD
A HP ProDesk 400 G4 Desktop Mini használt PC kiválóan alkalmas általános használatra, a YouTube-videók lejátszására, filmnézésre,
internetezésre és e-mail fiók kezelésre, valamint az Office termékcsalád szövegszerkesztő és táblázatkezelő
(pl. World, Excel, stb.) programjainak alkalmazására.
Ezek mellett a számítógép teljesítménye internetes vagy más játékok futtatására is kielégítő.
Home office használatra, otthoni munkára, otthon tanulásra is kiválóan alkalmas.
A HP 400 G4 használt PC-t ajánljuk azon kedves vásárlóink számára is,
akiknek képszerkesztésre alkalmas, megbízható eszközre van szükségük.
A Display Port - HDMi átalakítóval a TV-re is ráköthető, így használhatjuk azt a kijelző helyettesítésére
pl. filmnézéshez, táblázatkezeléshez vagy bemutatókhoz, szerkesztéshez, játékokhoz, stb.