Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-8350U 1700MHz (6MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,6GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB M.2 SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 620 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (4G vásárolható) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| Fedlap sarkánál kis sérülés. (10-es kép) | |
| Burkolat sarkánál kis ütődés, nyomódás. (11-es kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A- kategória: használt állapot |
| Billentyűzet egyes gombjai enyhén kifényesedtek. | |
| Sarkánál nyomódás. (8-as, 9-es kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A- kategória: használt állapot |
| Kijelző jobb felső sarkánál tollhegynyi karc, jobb szélén pötty. (12-es kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
HP Elitebook 840 G5 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-FHD
Vásároljon HP Elitebook 840 G5 felújított laptopot garanciával a hasznaltlaptop.eu weboldalról! Ez a kiváló minőségű i5 processzorral, 8GB memóriával és 256GB SSD tárhellyel rendelkező laptop ideális választás azoknak, akik egy megbízható, mégis megfizethető megoldást keresnek. A Full HD kijelzővel rendelkező laptop tökéletesen alkalmas a munkavégzésre vagy az otthoni szórakozáshoz. És ami a legjobb, 2 éves garanciát is kap a vásárláshoz, hogy biztos legyen abban, hogy hosszú távon is élvezheti a laptop kiváló teljesítményét. Ne habozzon, látogasson el a hasznaltlaptop.eu weboldalra, és szerezze be most a saját használt laptopját!