Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyiket el fogjuk küldeni Önnek.
Amennyiben az adott használt laptopból több darabot rendel a további darabokon a képekhez képest apróbb eltérések lehetnek.
8. GENERÁCIÓS I5 PROCESSZORRAL szerelt laptop.
A HP Elitebook 840 G5 használt notebook kiválóan alkalmas általános használatra, a YouTube-videók lejátszására, filmnézésre, internetezésre és e-mail fiók kezelésre, valamint az Office termékcsalád szövegszerkesztő és táblázatkezelő (pl. World, Excel, stb.) programjainak alkalmazására.
Ezek mellett a laptop teljesítménye internetes vagy más játékok futtatására is kielégítő.
Szemeink a Full HD felbontású filmek és videók megtekintését akadásmentes lejátszás mellett élvezhetik ezen a gépen.
A HP 840 G5 használt laptopot ajánljuk azon kedves vásárlóink számára is, akiknek otthoni tanulásra, home officra alkalmas, webkamerával rendelkező, megbízható eszközre van szükségük.
A HDMi csatlakzóval a TV-re is ráköthető, így használhatjuk azt a kijelző helyettesítésére pl. filmnézéshez, táblázatkezeléshez vagy bemutatókhoz, szerkesztéshez, játékokhoz, stb.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i7-8650U 1900MHz (8MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 4,2GHZ) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 512GB NVMe SSD (Samsung) |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 620 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | van |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | nincs |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai VILÁGÍTÓS, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 3 óra aktív használat mellett |
| Esztétikai állapot: | használt, szép, újszerű állapotú (A+ kategória) |
| A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyiket el fogjuk küldeni Önnek. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
info
Minden általunk forgalmazott használt laptopot, használt számítógépet és használt monitort egyedülálló módon a piacon, alaposan megtisztítunk kívül és belül is. A ventilátorból kifújuk a port a használt laptop billentyűzetébe került szennyeződéseket is eltávolítjuk. Majd speciális tisztítószerekkel tisztítjuk és fertőtlenítjük a használt laptopok, használt monitorok, használt számítógép külső burkolatát, belsejét a billentyűzet felületét és az LCD kijelzőt is.
Így teljesen tiszta, fertőtlenített és pormentes állapotban kerül Önhöz a termék, amivel igyekszünk minimalizálni az esetleges vírus fertőzés kockázatát.