8.990 Ft
(7.079 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
Gembird külső USB DVD író-olvasó
| P/N | DVD-USB-04 |
| Interface | USB 2.0 |
| Tápellátás | 5V DC 1A-ig |
| Maximális olvasási sebesség | 24x (CD-R, CD-RW, CD-ROM, CD-DA) / 8x (DVD-ROM, DVD+/-R, DVD+/-RW, M-Disc) / 6x (DVD-RAM) / 4x (DVD-Video) |
| Maximális írási sebesség | 24x (CD-R, CD-RW) / 8x (DVD+/-RW, DVD+/-R) / 6x (DVD-RW, DVD+/-R DL) / 5x (DVD-RAM) / 4x (M-Disc) |
| Támogatott formátum | CD-DA, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD-ROM DL, DVD-RW, DVD -Video |
| Támogatott disc átmérő | 80 mm, 120 mm |
| Dual Layer media támogatás | Igen |
| Méretek | 137,5 x 135,5 x 17,5 mm |
| Nettó tömeg | 0,28 kg |
| Tartozékok | DVD meghajtó / USB adatkábel / USB tápkábel / Használati utasítás |
| Rendszerkövetelmény | Windows 7/8/10/11 |
| Egy szabad USB port |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!