9.990 Ft
(7.866 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
| Model | PPP009A |
| PN | 753559-004 |
| Gyártó | HP |
| Teljesítmény | 65W |
| Kimeneti feszültség | 19.5V |
| Kimeneti áramerősség | 3.33A |
| Csatlakozó - külső átmérő | 4.5mm |
| Csatlakozó - belső átmérő | 3.0mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!