15.990 Ft
(12.591 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
Új Intecko PCIe NVMe M.2 2280 256GB SSD meghajtó
Adatlap: Intecko 256GB NVMe
| Model | INTKSSD3 256GB |
| Kapacitás | 256 GB |
| Interface | PCIe NVMe |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Maximális olvasási sebesség | 1500 MB/s |
| Maximális írási sebesség | 1200 MB/s |
| Méretek | |
| Szélesség | 22 mm |
| Hosszúság | 80 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!