Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-8350U 1700MHz (6MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,6GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 12,5" (31,75cm) átmérő | HD (1366x768) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 620 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8260) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (4G vásárolható itt) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | AKKU NINCS BENNE! |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, megkímélt állapot |
| Normál használatból eredő kisebb karcok, kopások a burkolaton/fedlapon. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Burkolaton matrica nyoma és halvány csík a fedlap lecsukásától. (4. kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
Dell Latitude 7290 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-HD
Vásároljon egy Dell Latitude 7290 használt laptopot garanciával a hasznaltlaptop.eu webáruházból! Ez a kiváló minőségű használt laptop i5 processzorral, 8GB RAM-mal és 256GB SSD tárolóval van felszerelve, valamint HD kijelzővel rendelkezik. A hasznaltlaptop.eu 2 éves garanciája további biztonságot nyújt a vásárlás során.
A Dell Latitude 7290 használt laptop ideális választás mind az üzleti, mind a személyes felhasználók számára. Az erőteljes processzor és a nagy memóriakapacitás gyors és hatékony munkavégzést tesz lehetővé. Az éles és részletgazdag HD kijelző pedig élvezetessé teszi a tartalomfogyasztást és a munkavégzést.
A használt laptopok lehetővé teszik, hogy megfizethető áron juthasson hozzá megbízható és minőségi eszközökhöz, mint a Dell Latitude 7290. A hasznaltlaptop.eu garancia pedig további védelmet és nyugalmat biztosít a vásárlók számára.
Ne habozzon! Vásároljon most egy Dell Latitude 7290 használt laptopot garanciával a hasznaltlaptop.eu webáruházból, és élvezze a kiváló minőséget és megbízhatóságot, amelyet ez a laptop nyújt. Legyen szó munkáról vagy szórakozásról, a Dell Latitude 7290 segítségével hatékonyan és kényelmesen végezheti tevékenységeit.