Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-8365U 1600MHz (6MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 4,1GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 13,3" (33,78cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 620 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | nincs (adapterrel) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (4G vásárolható itt) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Fedlapon és a burkolaton kisebb karcok, kopások. (7., 8., 9., 10.,11., 12. kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Burkolaton matrica halvány nyoma és halvány csík a fedlap lecsukásától. (4., 5., 6. kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn apró karcok, bekapcsolva halványan látszanak. (13. kép) | |
| Kijelző alján kis világos foltok. (14. kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
Dell Latitude 7300 használt laptop i5-8365U 16GB 256GB 13.3 FHD W11
Fedezze fel a Dell Latitude 7300 használt laptop előnyeit garanciával! Ez a kiváló minőségű használt laptop i5 processzorral, 16GB RAM-mal és 256GB SSD tárolóval rendelkezik, valamint az eredeti hasznaltlaptop.eu webáruház 2 éves garanciájával.
A Dell Latitude 7300 használt laptop ideális választás mind az üzleti, mind a személyes felhasználók számára. Az i5 processzor és a nagy memóriakapacitás hatékony és megbízható munkavégzést biztosít. A gyors és megbízható 256GB SSD tároló pedig gyors reakcióidőt és több adattárolási lehetőséget biztosít.
A használt laptopok lehetővé teszik, hogy megfizethető áron juthasson hozzá minőségi eszközökhöz, mint a Dell Latitude 7300. A 2 éves hasznaltlaptop.eu garancia további védelmet és nyugalmat biztosít a vásárlók számára, hogy biztosak lehessenek a vásárlásuk minőségében és tartósságában.
Ne habozzon! Vásároljon most egy Dell Latitude 7300 használt laptopot garanciával a hasznaltlaptop.eu webáruházból, és élvezze a kiváló minőséget és megbízhatóságot, amelyet ez a laptop nyújt. Legyen szó munkáról vagy szórakozásról, a Dell Latitude 7300 segítségével hatékonyan és kényelmesen végezheti tevékenységeit.