Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-4310U 2000MHz (3MB Cache, 5 GT/s, Max Turbo 3,0GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR3 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 480GB SSD |
| Optikai meghajtó: | DVD +/- RW multi író / olvasó |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | HD (1366x768) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | NVIDIA GeForce GT 720M (2GB DDR3 / 64bit) |
| Intel® HD Graphics 4400 | |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 7260) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db (2.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA) / HDMi |
| Expressz kártya foglalat: | nincs |
| SC Smart Card foglalat: | van |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | GYÁRI MAGYAR BILLENTYŰZET |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 40 perc aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Fedlapon kisebb karcok, kopások. Burkolaton kisebb karcok. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | használt, szép, megkímélt állapotú (A kategória) |
| Touchpad enyhén kifényesedett. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | Hibátlan, újszerű. (A+ kategória) |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
Dell Latitude E5440 használt laptop garanciával i5-8GB-480SSD-HD-NVD-HUN
A Dell Latitude E5440 felújított laptopja egy kiváló minőségű, megbízható és könnyen használható eszköz. A 14 hüvelykes HD (1366 x 768) LED-es kijelzője tökéletesen alkalmas a mindennapi munkavégzésre. Az Intel Core i5-4310U processzorral és 8 GB DDR3 RAM-mal felszerelt laptop sebessége és teljesítménye biztosítja a hatékony munkavégzés érdekében szükséges erőforrásokat. A 480 GB SSD meghajtónak köszönhetően gyorsabb betöltéssel, alacsonyabb energiafogyasztással és nagyobb tárolókapacitással rendelkezik. Az NVIDIA GeForce GT 730M grafikus vezérlővel felserkelt laptop jelentősen javíthatja a multimediás tartalmak megtekintését, szerkesztését vagy akár játszhatsza az újabb generációs játékokat is. A Windows 10 Professional operációs rendszerrel együttműködve a Dell Latitude E5440 felújított laptop garancián belül biztonságosan használhatod otthon vagy az irodai munkahelyeden is.