Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-6300U 2400MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,0GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB M.2 SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel(R) HD Graphics 520 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8260) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (4G vásárolható) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | nincs |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
Burkolat esztétikai állapota kívül:
|
A- kategória: használt állapot |
| Fedlapon karcok, kisebb kopások. Burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| A szellőzőrács mellett a burkolaton egy nagyobb karc. (7-es kép) | |
Burkolat esztétikai állapota belül:
|
A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Touchpad mellett, balra, a burkolaton matrica nyoma. (11-es kép) | |
| Touchpad mellett, a burkolat enyhén kifényesedett. (11-es kép) | |
Kijelző esztétikai állapota:
|
A+ kategória: Hibátlan, újszerű állapot |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
Dell Latitude E5470 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-FHD
A Dell Latitude E5470 notebook kiválóan alkalmas általános használatra, a YouTube-videók lejátszására, filmnézésre, internetezésre és e-mail fiók kezelésre, valamint az Office termékcsalád szövegszerkesztő és táblázatkezelő (pl. World, Excel, stb.) programjainak alkalmazására. Ezek mellett a laptop teljesítménye internetes vagy más, akár 3D-s játékok futtatására is kielégítő.
Szemeink a full HD felbontású filmek és videók megtekintését akadásmentes lejátszás mellett élvezhetik ezen a gépen.
A Dell E5470 laptopot ajánljuk azon kedves vásárlóink számára is, akiknek képszerkesztésre alkalmas, megbízható eszközre van szükségük.
