Leírás és Paraméterek
6. GENERÁCIÓS I5 QuadCore 4 magos PROCESSZORRAL szerelt használt asztali számítógép
A Dell OptiPlex 7040 használt PC kiválóan alkalmas általános használatra, a YouTube-videók lejátszására, filmnézésre,
internetezésre és e-mail fiók kezelésre, valamint az Office termékcsalád szövegszerkesztő és táblázatkezelő
(pl. World, Excel, stb.) programjainak alkalmazására.
Ezek mellett a számítógép teljesítménye internetes vagy más játékok futtatására is kielégítő.
Home office használatra, otthoni munkára, otthon tanulásra is kiválóan alkalmas.
A Dell OptiPlex 7040 használt PC-t ajánljuk azon kedves vásárlóink számára is,
akiknek képszerkesztésre alkalmas, megbízható eszközre van szükségük.
A HDMi csatlakozó segítségével a TV-re is ráköthető, így használhatjuk azt a kijelző helyettesítésére
pl. filmnézéshez, táblázatkezeléshez vagy bemutatókhoz, szerkesztéshez, játékokhoz, stb.
| Garancia: | 1 év ( Garancia kiterjesztés 2évre + 9.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Adobe PDF olvasó, VLC media player, TeamViewer, WinRar, Zoom, Skype |
| Processzor típus: | Intel® QuadCore™ i5-6600 3300MHz (6MB Cache, 8 GT/s, Max Turbo 3,9GHz) |
| CPU foglalat: | FCLGA 1151 |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM (max 64GB) |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | DVD +/- RW multi író-olvasó |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 530 |
| VGA foglalat: | PCI-Express |
| Hangkártya: | integrált |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 4db (2.0) / 6db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 2db DisplayPort / 1db HDMi port |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Soros port (COM): | van |
| Esztétikai állapot: | használt, szép , megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Burkolaton halvány karcok. | |
| Tartozék: | Hálózati tápkábel |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (digitális) (Windows 10 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
info
Minden általunk forgalmazott használt laptopot, használt számítógépet és használt monitort egyedülálló módon a piacon, alaposan megtisztítunk kívül és belül is. A ventilátorból kifújuk a port a használt laptop billentyűzetébe került szennyeződéseket is eltávolítjuk. Majd speciális tisztítószerekkel tisztítjuk és fertőtlenítjük a használt laptopok, használt monitorok, használt számítógép külső burkolatát, belsejét a billentyűzet felületét és az LCD kijelzőt is.
Így teljesen tiszta, fertőtlenített és pormentes állapotban kerül Önhöz a termék, amivel igyekszünk minimalizálni az esetleges vírus fertőzés kockázatát.