Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-5200U 2200MHz (3MB Cache, 5 GT/s, Max Turbo 2,7GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR3 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 15,6" (39,62cm) átmérő | HD (1366x768) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 5500 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 7265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0), 1db (2.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | nincs |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| Fedlapon karcok, kisebb kopások. Burkolaton kisebb karcok. (3-as kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A- kategória: használt állapot |
| Touchpad és billentyűzet egyes gombjai enyhén kifényesedtek. (5-ös, 8-as kép) | |
| Touchpad mellett a burkolat enyhén kifényesedett. (5-ös, 8-as kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A+ kategória: Hibátlan, újszerű állapot |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
Fujitsu Lifebook A555 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-HD
A Fujitsu Lifebook A555 felújított laptop a használt laptopok piacán megbízható választásnak számít. Ez a laptop i5 processzorral és 8 GB RAM-mal rendelkezik, így kiváló teljesítményt nyújt a mindennapi feladatokhoz. A 256 GB-os SSD tárhely gyors adatelérést és elegendő tárolási kapacitást biztosít a használt laptopon tárolt fájlokhoz és adatokhoz. A 15,6 hüvelykes HD kijelző éles és részletgazdag képeket biztosít, így a használt laptopon végzett munka és szórakozás élvezetesebbé válik. A Fujitsu Lifebook A555 elegáns megjelenésével és tartós kialakításával hosszú távon is megbízható társ lesz a használt laptop keresők számára. A hasznaltlaptop.eu 1 éves garanciája pedig biztosítja a vásárlók nyugalmát és elégedettségét. Válassza a Fujitsu Lifebook A555 felújított laptopot, hogy a használt laptopok előnyeit kihasználva hatékony és megbízható eszközhöz jusson a mindennapi használat során.