Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-7200U 2500MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,1GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel(R) HD Graphics 620 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel(R) Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (4G vásárolható) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), Mini Displayport, HDMi (Mini DisplayPort átalakítóval + 2990Ft) |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | nincs |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| Fedlapon és a burkolaton karcok. (3-as kép) | |
| A hűtőrács burkolata törött. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A- kategória: használt állapot |
| Touchpad és a billentyűzet néhány gombja enyhén kifényesedett. | |
| Burkolat enyhén kifényesedett. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn kis karc a billentyűzettől, bekapcsolva halványan látszik. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
Lenovo Thinkpad L470 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-FHD
A Lenovo Thinkpad L470 felújított laptopja egy kiváló minőségű, professzionális szintű eszköz, amelyet a legmagasabb igényeknek is megfelel. Az Intel Core i5-7200U processzorral és 8 GB DDR4 RAM-mal felszerelt laptop gyors és hatékony teljesítményt nyújt. A 256 GB SSD meghajtóval rendelkezik, ami jelentősen megnöveli a rendszer teljesítményét. A 14 hüvelykes FHD (1920 x 1080) kijelző tiszta és éles képet biztosít. Az operációs rendszer Windows 10 Professional verzióval van telepítve, így biztonságosan használhatja az eszközeit. A laptop garanciával kerül forgalomba, így Ön biztonságban érezheti magát a vásárlás során.