Leírás és Paraméterek
A használt laptopokról készült képek, általunk készített eredeti képek.
Azonban egy adott típusból több darab is van készleten, ezért a képekhez képes kisebb eltérések lehetnek.
Amennyiben arról a konkrét laptopról szeretne képet kérni, amit elküldünk Önnek, írja meg emailben és válasz levélben küldjük a képeket.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-6300U 2400MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,0GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 12,5" (31,75cm) átmérő | ÉRINTŐKIJELZŐ | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Fényes felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 520 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8260) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db (USB-C) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), DisplayPort, HDMi (Displayport átalakítóval + 2990Ft) |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 3 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| Fedlapon és a burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Burkolaton apró tollhegynyi karc, touchpad mellett jobbra. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Bekapcsolva a kijelzőn egy kb. 1mm-es halvány szürke folt. | |
| Ami inkább csak fehér háttérnél látszik. (9-es kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
HP Elitebook 820 G3 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-FHD-TCH
A HP 820 G3 laptop kiválóan alkalmas általános használatra, a YouTube-videók lejátszására, filmnézésre, internetezésre és e-mail fiók kezelésre, valamint az Office termékcsalád szövegszerkesztő és táblázatkezelő (pl. World, Excel, stb.) programjainak alkalmazására. Ezek mellett a laptop teljesítménye internetes vagy más játékok futtatására is kielégítő.
Szemeink a Full HD felbontású filmek és videók megtekintését akadásmentes lejátszás mellett élvezhetik ezen a gépen.
A HP Elitebook 820 G3 notebookot ajánljuk azon kedves vásárlóink számára is, akiknek képszerkesztésre alkalmas, megbízható eszközre van szükségük.
A Display port - HDMi átalakító segítségével a TV-re is ráköthető, így használhatjuk azt a kijelző helyettesítésére pl. filmnézéshez, táblázatkezeléshez vagy bemutatókhoz, szerkesztéshez, játékokhoz, stb.
Kis méretének köszönhetően könnyen hordozható!