Leírás és Paraméterek
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | IPS |
| Képátló | 27 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1300:1 |
| Dinamikus kontraszt | 10000000:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | nincs |
| DVI | nincs |
| HDMI | van (2db) |
| DisplayPort | van (1db) |
| USB | van (1db USB-C) |
| Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 61.35 cm |
| Magasság (talppal) | 49.85 cm |
| Mélység (talppal) | 18.99 cm |
| Tömeg (talppal) | 4.85 kg |
| Fogyasztás | 55W (typical) / 126W (max.) |
| Kijelző esztétikai állapota | A+ kategória:Hibátlan, újszerű állapot |
| Burkolat esztétikai állapota | A kategória:használt, szép, megkímélt állapot |
| Kisebb karcok, kopások, a talpon/burkolaton . (3., 4., 5., 6. kép) | |
| Tartozékok | |
| Tápkábel | jár hozzá |
| VGA/HDMI/Displayport kábel | nem tartozék, választható az ár alatti legördülő menüben |
Vélemények
HP EliteDisplay S270n LED használt monitor, HDMi, DisplayPort, 1xUSB-C, 4K UHD IPS, 27"
Fedezze fel a HP EliteDisplay S270n használt monitort LED IPS kijelzővel! Ez a kiváló minőségű használt monitor 27 hüvelykes méretével tökéletes választás mindennapi munkához vagy szórakozáshoz. Az IPS technológia élénk színeket és széles betekintési szögeket kínál, így minden részlet tisztán látható.
Szerezzen be egy minőségi használt monitort! Az HP EliteDisplay S270n mellé 2 éves hasznaltlaptop.eu garanciát adunk, így nyugodt szívvel élvezheti a monitor előnyeit és hibátlan működését. A használt monitorok kiváló alternatívát jelentenek költséghatékonyságuk és megbízhatóságuk tekintetében.
Ne habozzon tovább! Válassza az HP EliteDisplay S270n használt monitort a hasznaltlaptop.eu-ról, és élvezze a kiemelkedő ár-érték arányt egy megbízható kijelzőn, amelyet garanciával is támogatunk. Fedezze fel az előnyeit, és tegyen egy lépést az intelligens monitorvásárlás felé még ma!