Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-8250U 1600MHz (6MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,4GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm átmérő) | FULL HD (1920 x 1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 620 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel(R) Dual Band Wireless-AC 8265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | nincs |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot
|
| Normál használatból eredő kisebb karcok, kopások a burkolaton/fedlapon. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot
|
| Kijelző esztétikai állapota: | A+ kategória: Hibátlan, újszerű állapot
|
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
HP Probook 440 G5 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-FHD
Ez a használt HP notebook kiválóan alkalmas általános használatra, a YouTube-videók lejátszására, filmnézésre, internetezésre és e-mail fiók kezelésre, valamint az Office termékcsalád szövegszerkesztő és táblázatkezelő (pl. World, Excel, stb.) programjainak alkalmazására.
Ezek mellett a laptop teljesítménye internetes vagy más játékok futtatására is kielégítő.
A HP 440 G5 használt laptopot ajánljuk azon kedves vásárlóink számára is, akiknek otthoni tanulásra, home office munkára alkalmas, webkamerával rendelkező, megbízható eszközre van szükségük.
A HDMi csatlakozó segítségével a TV-re is ráköthető, így használhatjuk azt a kijelző helyettesítésére pl. filmnézéshez, táblázatkezeléshez vagy bemutatókhoz, szerkesztéshez, játékokhoz, stb.
